Československá obchodná banka a.s. je termín, ktorý už možno poznáte. V prípade, že máte záujem o služby Československej obchodnej banky, môžete si nájsť dôležité informácie o spoločnosti napríklad v nasledujúcom texte. Rovnako ako Československá obchodná banka a.s., tiež ČSOB je medzi zákazníkmi naozaj veľmi obľúbená a ponúka zaujímavé služby.

V ponuke od Československej obchodnej banky sú zaujímavé služby a produkty, ktoré majú zákazníci vo veľkej obľube. Môžu si vybaviť napríklad bežný účet aj s embosovanou platobnou kartou, vedenie účtu u ČSOB je veľmi výhodné. Banka sa snaží vychádzať zákazníkom vo všetkom v ústrety, preto majú napríklad možnosť získať až 100% zľavu z mesačného poplatku za vedenie účtu. 

Vybavte si hypotéku od Československej obchodnej banky 

ČSOB ponúka klientom možnosť požiadať o hypotéku napríklad na kúpu alebo stavbu či rekonštrukciu nehnuteľnosti. Zákazníci banky získavajú výhodnú úrokovú sadzbu, mladí žiadatelia o hypotéku môžu navyše získať ešte zvýhodnenia vďaka štátnemu príspevku pre mladých. Banka sa snaží vybavovať hypotéky čo najrýchlejšie, preto ich môžu zákazníci získať už za 24 hodín od podania žiadosti a môžu začať stavať!