Pojem Guatro je vám možná známy - súvisí so spoločnosťou Quatro, ktorá ponúka predovšetkým výhodné pôžičky na internete. Záujemcovia o pôžičku od spoločnosti Quatro si môžu podať žiadosť na internete a majú možnosť vyhľadať tiež termín Guatro, ktoré sa službami spoločnosti Quatro úzko súvisí. Ak máte záujem o akúkoľvek pôžičku alebo o splátkový predaj, využite služby spoločnosti Quatro.

Quatro ponúka predovšetkým pôžičky na internete. Jedná sa o výhodné pôžičkovom produkty, ktoré sú vhodné takmer pre každého. Ľudia si môžu požiadať o pôžičku kedykoľvek z domova, pretože sa jedná o pôžičky na internete. Ak však radšej volíte osobný kontakt s poskytovateľom pôžičky, môžete samozrejme získať pôžičku na pobočke Quatro. Získajte pôžičku v hodnote od 600 € do 5.000 €! 

Okrem pôžičky môžete využiť aj splátkový predaj 

Spoločnosť Quatro spolupracuje s rôznymi partnermi, ktorí ponúkajú splátkový predaj. Jedinou službou Quatro teda nie sú pôžičky, ale aj nákup na splátky. Ak potrebujete jedno konkrétny tovar či službu a nemáte dostatok hotovosti, môže sa splátkový predaj vyplatiť viac, než akékoľvek pôžičky na internete.