Dočítali ste sa zaujímavé informácie o pojme Home credit slovakia kontakt? Chceli by ste poznať viac o spoločnosti Home Credit, ktorá ponúka nebankové služby v celej Slovenskej republike? Prečítajte si nasledujúci článok, ktorý sa nezameriava na Home credit slovakia kontakt, ale zaujíma sa o celú spoločnosť Home Credit.

Nebanková spoločnosť Home Credit a.s. patrí medzi popredných poskytovateľov úverov na tuzemskom trhu. Je súčasťou skupiny PPF, ktorá je jednou z najväčších investičných a finančných skupín v strednej a východnej Európe a jej pôsobenie siaha až do Ázie. Home Credit pôsobí okrem tuzemska aj v rade ďalších krajín, medzi ktoré patrí napríklad susedné Česko. Home Credit stál napríklad u založenia združenia Solus, ktoré registruje informácie o schopnosti jednotlivých klientov splácať, čím zabraňuje ich predlžovanie.

Spoločnosť má dlhú tradíciu

Spoločnosť sa spočiatku zameriavala hlavne na spotrebiteľské financovanie prostredníctvom lízingu a na splátkový predaj. Neskôr začala ponúkať aj iné nebankové služby, ako sú úverové karty a bežné pôžičky. Nebankové služby Home Credit môžu využívať aj zákazníci v Rusku, Kazachstane a v Bielorusku. Funguje však aj v niektorých ázijských krajinách, ako je Čína, Vietnam či India.