Zákazníci Prima banky môžu požiadať napríklad o výhodné pôžičky, ale majú možnosť využívať aj ďalšie zaujímavé služby. Prima banka trenčín je pojem, s ktorým ste sa možno v minulosti stretli. Ak je to tak a chcete vedieť viac napríklad o pojme Prima banka trenčín lebo o službách Prima banky, všetky dôležité informácie môžete nájsť na webových stránkach, ktoré sa venujú tejto problematike.

Pôžičky od Prima banky sú veľmi výhodné a navyše dostupné. Zákazníci, ktorí si banku za dobu jej pôsobenia na tuzemskom trhu veľmi obľúbili, nedajú dopustiť napríklad na pôžičky od Prima banky. K ich vybaveniu im stačí iba občiansky preukaz, nemusia teda tráviť čas zbytočným a zdĺhavým papierovaním. Riadne splácanie pôžičiek od Prima banky sa klientom oplatí - môžu získať späť úroky až z 10 mesačných splátok. 

Prima banka ponúka okrem pôžičiek aj vedenie účtu 

Prima banka ponúka napríklad aj osobný účet, vďaka ktorému získavajú jeho užívatelia veľa zaujímavých výhod. Napríklad pri nákupoch s využitím platobnej karty získavajú zákazníci odmenu za všetky nákupy. Odmena je 0,5% z uhradenej čiastky a všetci používatelia účtu môžu využiť tiež napríklad termínované vklady a majú všetky služby za rovnakú cenu.