Stavebné sporenie od Prvej stavebnej sporiteľne sa oplatí, pretože služby tejto sporiteľne sú veľmi výhodné. To je možné zistiť aj podľa hľadanosti termínu Stavebna sporitelna kosice. Pojem Stavebna sporitelna kosice patrí na internete k najčastejšie vyhľadávaným a zákazníci Prvej stavebnej sporiteľne sa o neho zaujímajú skutočne veľmi často.

Už v roku 1992 začala Prvá stavebná sporiteľňa svoju činnosť. V oblasti stavebného sporenia bola sporiteľňa priekopníkom, jednalo sa o prvú banku s podobným zameraním v strednej a východnej Európe. Vlastné bývanie si v dnešnej dobe zháňa mnoho ľudí prostredníctvom stavebného sporenia, pretože málokto zarába natoľko, aby si mohol dovoliť zaobstarať vlastné bývanie zo svojho platu. 

Prvá stavebná sporiteľňa ponúka sporenie pre všetkých 

Nielen stavebné sporenie, ale aj ďalšie produkty ponúka Prvá stavebná sporiteľňa. Medzi najvýhodnejšie sporiace produkty patria napríklad sporenie pre deti, ktoré má zvýhodnené podmienky, alebo sporenie s extra istotou pre seniorov. Ak nepotrebujete alebo nechcete sporenia, sú k dispozícii aj ďalšie služby Prvej stavebnej sporiteľne.