Potrebujete zistiť viac informácií o termíne Úver cetelem? Ak vás zaujíma aj spoločnosť Cetelem, nie je nič jednoduchšie, než si prečítať nasledujúci článok. Ten sa zaoberá tým, čo všetko môžu klienti u nebankovej spoločnosti využívať. Úver cetelem je pojem, ktorému sa venuje veľa internetových článkov. Môžete ho preto ľahko vyhľadať pomocou svojho webového prehliadača.

Nebanková spoločnosť Cetelem je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov nebankových pôžičiek vo Slovensku. Klienti si môžu vybaviť bežnú pôžičku, ale tiež napríklad spotrebiteľský úver v predajni ktoréhokoľvek obchodného partnera, ktorých má Cetelem naozaj veľa. Pôžička môže byť účelová alebo neúčelová. Každá pôžička od Cetelem má trochu iné parametre. 

Kreditná karta vám zaistí financie neustále 

Nebankové pôžičky však nie sú to jediné, čo nebanková spoločnosť Cetelem ponúka. Medzi jeho produkty patria aj kreditná karta, ktorá má nejednu výhodu. Klienti cez ňu môžu kúpiť, čokoľvek potrebujú, zároveň však získavajú s jej vybavovaním aj cestovné poistenie. Poistenie platí vždy na deväťdesiat dní od vycestovania, takže na bežnú dovolenku bohato stačí. Nemusíte sa už teda viac starať o jednorazové poistenie, vy i vaša rodina budete v bezpečí.