Úvery aj ďalšie zaujímavé produkty, to všetko ponúka Všeobecná úverová banka, s ktorou súvisí termín Vub ib sk. Úvery od Všeobecnej úverovej banky sú veľmi zaujímavé, rovnako ako Vub ib sk. Zákazníci banky si však môžu dojednať aj ďalšie služby, ako je napríklad sporenie alebo privátne bankovníctvo. Banka má na tuzemskom trhu významné postavenie a je u zákazníkov veľmi obľúbená.

VÚB banka ponúka zákazníkom úvery, ktorých úroky sú skutočne nízke. K dispozícii sú nielen neúčelové pôžičky, ale tiež napríklad pôžičky na bývanie. Takzvané hypotéky od Všeobecnej úverovej banky patrí medzi najvýhodnejšie produkty tohto druhu na trhu. Ponuku banky si môžete prezrieť podrobnejšie napríklad na stránkach bankové inštitúcie. Medzi najobľúbenejšie úvery patrí Flexipůjčka. 

Flexipůjčka aj ďalšie úvery od VÚB 

Flexipůjčka sa prispôsobí možnostiam a potrebám jej užívateľov, ale aj ďalšie úvery od VÚB majú výhodné podmienky, ako je široká vyššie pôžičiek aj splatnosť. Okrem úverov ponúka Všeobecná úverová banka tiež napríklad sporenie, termínované vklady a ďalšie zaujímavé služby a produkty. Vďaka sporenie dobre zhodnotíte vaše peniaze, ktoré máte momentálne navyše a ktoré nutne nepotrebujete.