Určite vám niečo hovorí termín Wustenrot poisťovňa bratislava. Wüstenrot je totiž špičkou na trhu nielen v oblasti bývania. Ponúka aj škálu ďalších služieb, ktoré sú u zákazníkov obľúbené. Téma Wustenrot poisťovňa bratislava patrí medzi klientov k jednému z najdiskutovanejších. Pozrite sa na článok o Wüstenrot a zistite, aké zaujímavé služby a produkty ponúka a ako vychádza v ústrety svojim zákazníkom.

Wüstenrot je stavebná sporiteľňa, ale aj hypotekárna banka a univerzálna poisťovňa. Na svoje si preto prídu záujemcovia o rôzne druhy produktov od bežných účtov, cez hypotéky až po poistenie motorových vozidiel. Wüstenrot spočiatku ponúkala výhradne služby, spojené s bývaním, ako bolo prevažne stavebné sporenie, jej portfólio sa však s priebehom času rozšírilo. V súčasnej dobe patrí medzi jej produkty aj internetové bankovníctvo alebo depozitné produkty. 

Balíčky na výhodné sporenie 

Wüstenrot ponúka niekoľko výhodných sporiacich účtov. Patrí medzi ne napríklad sporenie pre deti, vďaka ktorému môžu rodičia sporiť peniaze pre svojich potomkov a môžu im nasporiť peniaze do ich začiatkov. Druhým produktom je klasické stavebné sporenie, v ktorom získajú klienti štátnu pomoc. Výhodné je tiež sporenie pre mladých s možnosťou preklenovacieho úveru.