Ak vás zaujíma pojem Zuno forum, prečítajte si zaujímavé informácie o banke ZUNO. Banka je dcérskou spoločnosťou Raiffeisen bánk, ktorá má na slovenskom trhu dlhú tradíciu. Ak sa chcete dozvedieť podrobnosti o Zuno forum, prečítajte si niektoré internetové články, ktoré sa tohto pojmu týkajú. Teraz sa však môžete dozvedieť viac aj napríklad o službách, ktoré ZUNO ponúka.

Zákazníci obdivujú na ZUNO hlavne jej nepretržitej pracovnej doby. Nemôžu si síce zájsť na kamennú pobočku, servis však majú neustále k dispozícii po telefónu či internetu, kontaktné centrum má otvorené 24 hodín denne 7 dní v týždni. ZUNO je online bankou, ktorá pôsobí hneď v niekoľkých európskych krajinách. Klienti si na online banke váži toho, že majú k svojim financiám prístup kdekoľvek, kde sa pripojí na internet. 

ZUNO zaplnila miesto na trhu 

Ľudia, ktorí sa v online bankovníctve príliš neorientujú, však budú musieť zvoliť inú banku. Online bankovníctvo je síce pohodlnejšie, nie je však pre každého. Hlavne starší zákazníci ocenia skôr osobný prístup k informáciám na priehradkách. Preto je jasné, že virtuálne banky nemôžu tie bežné nikdy plne nahradiť, zaplní však miesto na trhu, ktoré bolo ešte nedávno nevyužité.